איטליה למטייל הישראלי

יעדי התיירות של ישראלים הם לא מגוונים בשל המחיר היקר שגובה כל טיסה, לכן רובנו מחליטים לטוס ליעדי אירופה הקרובים. הטיסות זולות יותר, הדילים זמינים יותר, והטיסה לא אורכת ימים והופכת למסע שלם של הגעה ליעד. נופי אירופה כבר הופכים מאוסים והחיפוש אחר יעד אחר הופך למייגע. ובכל זאת, כולנו חולמים לטוס ליעדים רחוקים ואקזוטיים, לארצות שקשה למצוא באטלס, ליעדים בעלי שמות שמעולם לא חשבנו לכתוב ב"ארץ עיר", לארצות עם נופים כאלה מדהימים, שיהפכו לנו את החופשה לחוויה אמתית שלא תשכח לתקופה ארוכה.

הקליקו כאן לבניית מסלול אישי

ובכל זאת, יעדים רחוקים לא זמינים לנו לטיול לטווח קצר, התקציב לא מאפשר לנו זאת ואין לנו אפשרות לקחת כל כך הרבה ימי חופש שיחסו את ימי הנסיעה הארוכים. לכן, הישראלים מצאו יעד קרוב שלא יורד מרמותיה של יעדי חלומותינו, יעד שניתן למצוא בו קצת אירופה בנאלית והרבה נופי טבע מרשימים, מעט תחושה אירופאית והרבה תחושה של טיול אמתי ומאתגר, טיול המאופיין בנופי טבע מרשימים וטיולים רגליים מרתקים וכל זאת  בלי להתרחק יתר על מידה מישראל, בלי לשלם הון תועפות, וכמו בלי לשבת במטוס יותר מ5 שעות תמימות- צפון איטליה!

לבדיקת מחירי מלונות באיטליה לחצו כאן

צפון איטליה הפך ליעד פופולארי מאד בקרב משפחות ישראליות רבות, זאת הודות לכך שהיא מציעה המון אטרקציות לכל גיל וגיל. צפון איטליה, שלא כמו רוב מדינות אירופה מאפשרת לילדים לחוות מדינה אירופאית ללא כניסה למוזיאונים ואתרים היסטוריים, היא מאפשרת למבוגרים ליהנות מנופים שונים שלא מאפיינים את שאר ארצות אירופה, ומאפשר למשפחה כולה ליהנות מטיול חוויתי ומשפחתי מדהים הכולל טבע, תרבות, קניות והנאה רצופה מתחושת נופש משפחתי מדהים!

צפון איטליה למטייל

צפון איטליה מאופיינת  בהמון כפרי נופש המתאימות עצמם למשפחות מכל העולם. כל כפר נופש כולל בריכות וגני שעשועים לצד מרחבים ירוקים ושטחים לטיולים. בכפר נופש ניתן ללון בדירות נחמדות בעלות מטבח שבו ניתן לבשל יחדיו וליהנות מחופשה משפחתית מושלמת. שעות האור באיטליה רבות, דבר המאפשר לנו להגיע לכפר הנופש בשעות מאוחרות ועדיין למצוא מזג אויר מתאים לקפיצה לבריכה.

צפון איטליה היא יעד מדהים ומעולה למשפחות ישראליות לקיץ הקרוב, באתר שלי תוכלו למצוא כל פיסת מידע שתעזור לכם בתכנון הטיול.

מאמר נגמר, אך שאלות נשארו?