חופשה בצפון איטליה

צפון איטליה תכניס אתכם לאווירה אמיתית של טיול, של נופים חלומיים, ריחות חדשים וטבע שנשקף מכל עבר.
בכל מקום אליו תגיעו בצפון איטליה, תסתכלו על הנוף, תחוו את התחושה, תנשמו אוויר איטלקי מרענן ומשתק, ונשימתכם תיעתק הודות לפלא שיישקף באישוניכם.

חופשה בצפון איטליה יכולה להכיל כל תחושה לה אתם שואפים בתכנון טיול שכזה, חוסר זמן, שלווה שמרחפת מעל ראשכם, הנאה רצופה, טעם מתוק שימלא את פיכם והתרגשות עצומה. עיירות ציוריות שבהם תבקרו במהלך החופשה יכניסו אתכם לתוך סיפור אגדה מלבב ויספרו לכם סיפור כנה ואמיתי הודות איטליה, מדינת המגף המרתקת והעצומה.

האגמים בצפון איטליה ידועים ביופיים המרשים, רבים מהם הם אגמים שנוצרו על ידי מי האלפים המופשרים השטים להם במדרונות ההרים האגדיים, שיופיים ותמירותם נראים למרחוק. כל אגם השופע במים מזמינים, יחשוף לכם נופים חלומיים שכל שנותר הוא רק לבקש לשבת של שפתו עוד ועוד, לשחות במימיו, לגמוע מיופיו, לנצור את תחושתו ולהמשיך לבהות בו ללא הפסק.

לבדיקת מחירי מלונות באיטליה לחצו כאן

צפון איטליה, מלבד נופים, מביאה לנו היסטוריה ותרבות מעניינים. מילאנו וונציה מרשימות ושופעות במבנים המעידים על עברה הנפלא, המעניין והמרתק של איטליה. בביקור בגלריות, כנסיות וטירות תזכו לחוות את ההיסטוריה של איטליה על ידי חמשת חושיכם שיספרו לכם את ההיסטוריה באופן טוב יותר מכל ספר שנכתב. שייט בגונדולה יכניס אתכם לתוך תמונה מוכרת שרק חלמתם להיכנס אליה בעבר, ופתאום תמצאו את עצמכם שם, משייטים בין חלום למציאות.

בחופשה בצפון איטליה תזכו ליהנות מנוף אירופאי ישן-חדש, נופי טבע מרהיבים שלא נזכה לראות באירופה לעיתים קרובות, תרבות אירופאית-איטלקית-כפרית מזמינה ומעניינת, היסטוריה מומחשת, טעמים חדשים והרבה מהחומר הטוב ביותר והמבוקש ביותר בעת חופשה- חופש אמיתי וחדש, כזה שמרגישים במקומות כמו בצפון איטליה.

האתר שלי מציע מסלולי טיול בצפון איטליה, מסלול בו תוכלו ליהנות מכל האטרקציות בצפון איטליה, מאתרי היסטוריה ותרבות עד יעדי טבע מופלאים ושמורות טבע מיוחדות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *