קניות במילאנו

'מילאנו', אם נבדוק את משמעות המילה במילון סביר להניח ש"קניות" יהיו אחד מפירושיה. המעצבים הגדולים ביותר, השמלות המדוברות בעולם, התכשיטים היקרים והמיוחדים, כל אלו מתקשרים עם שם אחד- "מילאנו". מילאנו היא בירת האופנה של איטליה, ורבים מאיתנו יגידו – בירת האופנה של העולם כולו.

כל מעצב אופנה מתחיל יודע שאת חנויות המעצבים המבוקשות ביותר בעולם ניתן למצוא במילאנו, והשאיפה הגדולה ביותר היא להגיע לשם! לכן, כשתחליטו להגיע למילאנו, תתכוננו לחוויית קניות אדירה שלא תחוו ותחושו בכל מקום אחר בעולם. מילאנו שופעת בחנויות מעצבים ששמם הולך לפניהם, חנויות בוטיק מזמינות, שווקים נדירים, דוכני נעליים היישר מתצוגות האופנה בטלוויזיה וגם חפצי אומנות מסוגננים למכירה.

גברים ונשים כאחד נהנים ממילאנו בפן המיוחד הזה שלה, זאת משום שההרגשה הזו, לטייל בטופ החנויות שדואגות למה נלבש מחר, היא תחושה שלא ניתן להרגיש בשום מקום אחר בעולם.

לטייל בשדרות יוקרתיות, להביט בחלונות ראווה מעוצבים להפליא, למדוד בגד יחיד ומיוחד שאין עוד כמותו ברחבי העולם כולו, לחוות דעה על יצירת אומנות מיוחדת ועל צייר עם שם מבטיח, למדוד נעלי מעצבים וללכת איתם בעיר האופנתית ביותר באיטליה, לבקר בגלריות עצומות ולקנות יצירה יוקרתית שנציב בבית, ואת כל אלו נשמור וננצור איתנו, שיזכירו את החוויה והתחושה הזו גם הרבה שנים אחר כך.

לבדיקת מחירי מלונות במילאנו לחצו כאן

גם לאלו שלא מתכוונים לרכוש מוצרי אופנה בכסף רב, תוכלו לזכות בהצצה בתרבות שונה, בה האופנה נמצאת בראש סדר העדיפויות, להציץ על מלבושם המפואר והמיוחד של אנשי מילאנו המתהלכים ברחובות ולהתפעל מחלונות ראווה מנצנצים. תוכלו בין רגע להיכנס לעולם אחר, עולם שעוד לא נכתב עליו בספרים, עולם בו ללא אופנה העולם מאבד את משמעותו. חנויות ודוכני הבוטיק ידאגו להכניס אתכם לתוך אווירה יוקרתית גם אם לא תחפצו בלקנות דבר.

ובכל זאת, לאלו שאוהבים קניות, אך לא מעוניינים להוציא כספים רבים על כך, מילאנו שופעת גם בפירמות אירופאיות פופולאריות שמתחקות אחר בגדי המעצבים ולא מביישות אותם. כך, תוכלו למצוא את עצמכם במילאנו, נהנים מאיטליה המרהיבה, מחוויית קניות מיוחדת, ממוצרי אופנה חדשים שתרכשו לכם ומתרבות עדינה וחדשה שניתן למצוא רק בעיר כמו מילאנו, תרבות אופנה מדהימה.

באתר שלי תוכלו לתכנן טיול לצפון איטליה ולמילאנו כמובן, לקרוא על מלונות מומלצים, דרכי הגעה לכל מקום ומקום ובעיקר לשמוע המלצות מבטיחות.

לבדיקת מחירי מלונות במילאנו לחצו כאן

כתובות של מספר חנויות במילאנו:
במילאנו ניתן למצוא אזורי שופינג שלמים:

רחוב ויטוריו אימנואלה סקונדו (Corso Vittorio Emanuele), נמצאות כאן חנויות של רשתות בינלאומיות גדולות כמוH&M, Zara גם ויה טורינו (Via Torino), הרחוב שיוצא מפינתו הדרום מערבית של כיכר הדואמו, ורחוב בואנוס איירס(Corso Buenos Aires) הארוך העולה צפון מזרחית מהגנים הציבוריים (Giardini Pubblici) מציעים היצע דומה.

כמו כן במליאנו ובסיבתה נמצאים מספר אאוטלטים:

Serravalle Designer Outlet נמצא 106 קילומטרים ממילאנו, כתובת אינטרנט של אאוטלט זה –

http://www.mcarthurglen.com/it/serravalle-designer-outlet/en/

דוגמא לאאוטלט מפורסם אחר – Fidenza Village Outlet Shopping
אתר אינטרנט – http://www.fidenzavillage.com/
בשניהם נמצאים עשרות חנויות המציאות הנחות קבועות של 30-70%

אם אתם שוכרים רכב, תוכלו בקלות להגיע לאאוטלטים האלו, אם לא – באתרים שלהם תוכלו למצוא מידה על הסעות היוצאות לכיון אאוטלט וחזרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *