כמה טיפים

בפרק זה ננסה לתת מספר טיפים, אשר יעזרו לכם בטיול לצפון איטליה:

1 – שווה להזמין הכל ולתכנן הכל מראש:

א -מכונית:

אני זוכר טוב, שיחה מאד קולנית, ששמעתי בנמל תעופה, באזור חברות ההשכרה. נושא השיחה היה, ש"מה נעשה עכשיו, אין כאן שום מכונית…". נכון להיום קיימים המון אתרים להשכרת רכב, להשוות מחירים. אז פשוט כדאי להזמין רכב מראש.

לבדיקת מחיר השכרת רכב בצפון איטליה לחצו כאן

ב – מלון:

יש דעה שאומרת שאפשר להזמין בית מלון על המקום וזה יוצא יותר זול. ואכן בעיירות רבות בצפון איטליה עומד מכשיר, דומה למכונה של סרטי DVD להשכרה. רק שבמקום דיסקים אתה רואה בתי מלון פנויים ודרך אותה מכונה אפשר להתקשר לבית מלון ולברר פרטים.
אבל מצד שני שמעתי סיפור על מישהו שטייל בשיטה כזאת: ביום אחד הוא מצא בית מלון 5 כוכבים במחיר ממש זול, אבל למחרת הם הסתובבו עד 1 בלילה, כי לא היה אף בית מלון פנוי.
בעידן שיש בוקינג ואתרים רבים אחרים, לטעמי שיטה לא הכי מוצלחת.

לבדיקת מחירי מלונות באיטליה לחצו כאן

ג – מסלול:

כמו שכתבנו קודם – מאד חשוב לתכנן את הטיול. אנו מקווים שאתר זה יעזור לכם, אבל צפון איטליה – איזור ענק, עם המון אטרקציות מעניינות ביותר ושווה קודם כל להבין מה תחומי העניין שלכם, אחרי זה לחלק את האזור לכמה אזורים ולבנות מסלול. כאן גם חשוב לא לשים מטרה "לראות הכול" זה פשוט לא מציאותי.

2 – מפות ומדריכים.

אנחנו תמיד אוהבים לבנות מסלול לפי האינטרנט. אבל יחד עם זאת כדאי שיהיה איזה ספר ב"כיס". בזמן טיול שלנו השתמשנו בספר……

3 – הרבה פעמים אני שומע את השאלה – "האם לשכור את הרכב או שיש בצפון איטליה תחבורה ציבורית". כמובן תחבורה ציבורית קיימת. ואני לא אחד מאלה שחושב שבכל טיול צריך לשכור רכב, אבל דווקא כאן מאד מומלץ לשכור רכב. האזור ענקי, קיימים כאן המון מקומות מדהימים וחבל על כל דקה. הרי דווקא זמן – נכס הכי יקר בטיול שכזה.

כמה טיפים למטיילים ברכב, בצפון איטליה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *