ויבו ולנטיה – VIBO VALENTIA

כוחנו באחדותנו – ביחד ננצח

מתחילים לחזור לשגרה, עם כל הקשיים – אנו ביחד!

  1. מעדכנים שאנחנו חוזרים לפעילות מלאה, אתם מוזמנים לפנות אלינו
  2. בתקופה הקרובה אנו יוצאים במבצעים מיוחדים לכל מי שירצה להתחיל לתכנן את המסלול לאיטליה! בניית מסלול לאיטליה – 500 ₪, במקום 800 ₪; בניית מסלולי חורף קצרים (עד  ימים) – 350 ₪
  3. שינויים במסלול ללא הגבלת זמן! אנחנו מבינים שלאור המצב אין וודאות לגבי תאריכי הטיול המדויקים ולכן אם תתחילו בתהליך התכנון ותצטרכו לשנות את מועד היציאה, נתאים לכם את המסלול מחדש ללא תוספת תשלום! (גם אם תצאו עוד שנה!)

אנחנו באתר המומחים לאיטליה רוצים לאחל לכל עם ישראל בשורות טובות ושכל בנינו ובנותינו יחזירו הביתה בשלום במהרה!

לפרטים נוספים לחצו כאן

שורשי עיירה ויבו ולנטיה VIBO VALENTIA שומרים על עושר היסטורי המאחד את המודעות התרבותית העמוקה של עבר עתיק עם היופי הפראי של האזור.

חניה – Parcheggio Mercato

זמן טיול משוער: 1-2 שעות

מה עושים: טיול במרכז העתיק של עיירה, בין בנייני בארקו ובנייני המאה ה19

אטרקציות של ויבו ולנטיה

קישור למסלול: https://maps.app.goo.gl/BdeVGEf9U8wLGSnS9

ויבו ולנטיה אטרקציות

Palazzo Capialbi – פלאצו קפיאלבי

ארמון זה נבנה במקום מושבם העתיק של מושלי מונטלאונה (שמה הקודם של ויבו ולנטיה), והוא מכיל בתוכו  את הספרייה והארכיון ההיסטורי. חלק גדול מהממצאים כוללים ממצאים מהתקופה הרומית, הברונזה היוונית מהתקופה הארכאית וחומרים מתקופת ימי הביניים (קרמיקה, ויטראז'ים, חותמות ביזנטיות)

Castello Normanno-Svevo – הטירה הנורמנית-סוואבית

הטירה נבנתה בין 1070 ל-1074 לספירה. בהוראתו רוג'רו השני מלך סיציליה, שהוביל וחנה את צבאו בחופים אלה, הטירה של ויבו ולנטיה שומרת על המבנה הנורמני. הטירה הוגדלה ונבנתה מחדש בחלקה בעידן השוואבי על ידי מתאו מרקופאבה, מושל קלבריה שהוזמן על ידי פרידריך השני לאכלס מחדש את הכפר

כשמגיעים לטירה מומלץ להמשיך למוזיאון האירכיאולוגי National Archaeological Museum "Vito Capialbi" בה תוכלו לראות אוסף של מוצגים מחיי היומיום, שריון, קסדות, מגנים, כלי נשק ואוסף מטבעות של מי שחיו בעיר היוונית העתיקה ויבו. המוזיאון הוקם בשנת 1969 ונקרא על שמו של הרוזן ויטו קפיאלבי (1790-1853).

מסעדות מומלצות:

Trattoria Vecchi Tempi

המקום פתוח שני עד שבת בין השעות 12:30 -14:30 , 19:30 -22:00

ימי ראשון: 12:30 -14:30

La Locanda dei Sapori

המקום פתוח שני עד שבת בין השעות: 12:00 – 15:00 , 19:00 -23:00