תמונות של בולוניה

במהלך ההיסטוריה הארוכה שלה, בולוניה רכשה לא מעט כינויים, כמו "שמנה", "מלומדת" ואף "אדומה". ואכן, התמונות היפות ביותר של בולוניה נעשות על רקע הביניינים המפוארים העשויים מלבנים אדומות. העיר הצליחה לשמור על מראה ימי הביניים שלה עד עצם היום הזה.

ארמונות האצולה האיטלקיים מהווים מורשת היסטורית גדולה בעיר, כמו גם הרחובות המרוצפים הישרים כמו החץ, הכנסיות ועיר המתים (בתי הקברות). לא תעזבו את בולוניה ללא תמונות מרהיבות של העיר הייחודית הזו. תיירים אשר מצלמת הוידיאו תמיד נמצאת בידם יוכלו לצלם סירטונים מדהימים של העיר ותושביה.

אחד מסמלי העיר הייחודים של בולוניה הוא מזרקה בשם "נפטון" (Fountain of Neptune). מספר רב של תיירים נוהרים היישר אליו מהסיבה שזהו המקום בו נוצרות התמונות היפות ביותר שישמשו למזכרת מהטיול.בולוניה נראית עליזה גם במהלך הלילה – הסולידיות שלה נעלמת כאילו ולא הייתה, הרי בולוניה היא גם עיר הסטודנטים והנוער.

התמונות הצבעוניות של העיר הלילית יוצרות מצב רוח נהדר – העם האיטלקי בהחלט יודע להנות. כאשר מביטים על רחובות בולוניה, יש תמיד רצון להצטלם ולנצור את הרגע , היות וכל סמטה יכולה לספר לתיירים את הסיפור שלה. התמונות שתצלמו בבולוניה יהפכו לתמונות נוף מרהיבות של העיר היפיפייה.
במהלך תכנון חופשה לבולוניה, בהחלט מומלץ לצפות בסרטון המעולה "יום אחד בבולוניה", אשר יעזור לכם בהיכרות הראשונית עם העיר ויכין אתכם למפגש עמה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *