סקי בדולמיטים

סקי בדולומיטים – רכס הרים המהווים חלק מהרי האלפים המתהדרים בפסגות, צוקים גבוהים ופיראיים. כאן תפגשו לראשונה את פלאי הבריאה.

ההרים בעלי מראה הפרא והפלא מכוסים בערימות השלג וכמעט שנוגעים בשמש מעניקים סוג של מופע מתוך מחזה מרהיב – והמתבקש לכל התחזית הטבעית: חופשת סקי וחוויה בלתי נשכחת.

רכזנו עבורכם את כל קריאות ה -wow  שנקראות בקולי קולות של תיירים שלראשונה נוחתים באתרי הסקי בדולומיטים. מסלה רונדה, מדונה דה קמפיליו ועד הסנובורד בליבניו וערימות של שלג בתוך השמש בפסו טונלה.

אתרים המומלצים לסקי בדולומיטים:

קורטינה ד’אמפזו

אסוציאטיבית לשם של מכונית – ובכל זאת …  אתר הסקי הזה הפופולרי שבאתרי הסקי בדולומיטים. קיימים בו שלושה אזורי סקי ומסלולים באורך של 140 ק”מ.

הקליקו כאן לבניית מסלול אישי

למתקדמים שבינכם ניתן להוסיף עוד מאות קילומטרים בסקי פס באתרים המחברים והנוספים לקורטינה. כמו בכל אתר גם בקורטינה יש דרגות קושי שונות מהירוק ועד השחור.

כאשר המסלול הירוק מיועד לגולשים מתחילים בעוד שהשחור שמור היטב למקצועניים והסופר מתקדמים.

לא רק סקי עם מגלשיים, יש גם סנופארק לחובבי הסנובורד מתחילים ומקצוענים מאידך, לסנובורד בדולומיטים בהמשך תגלו כי יש אתרי סקי יותר מותאמים לאקסטרים הלבן והמרחף .

אתר הסקי מדונה די קמפיליו

המדונה של כל אתרי הסקי באיזור צפון איטליה. העיירה האלגנטית והנוצצת מזמנת אליה את הסלב הגדולים של אירופה ואיכות של אנשים. מסלולי הגלישה רחבים ופחות תלולים כמו באתרי סקי אחרים באזור.

לא פחות מ-150 ק”מ של מדרונות המחברים אתכם אל הגלישה במעליות הסקי אל הכפר ואפילו לאתרי הסקי הסמוכים.

מתחילים ומשפחות יכולים למצות עד כלות את מסלולי הגלישה ולו בגלל דרגות הקושי הקלות והבינוניות הרבות שקיימות במסלולים.

גולשים מנוסים לא ממש ימצאו אתגר אמיתי במדונה – לעומת זאת אם החופשה היא בנונשנלט אפשר ליהנות מסקי לא פחות ממצוין ובעיקר ממה שהעיירה מדונה מציעה . חיי לילה משובחים, מסעדות ברמה גבוהה, בתי קפה ואפילו שופינג של מעצבים מובילים.

המלצה של אבי ולר על בניית מסלול לצפון איטליה 2021

המלצה של אבי ולר על בניית מסלול לצפון איטליה 2021

ואל גרדנה

אתר המורכב משלושה אתרי סקי ומהווה האתר הגדול ביותר ברכס הדולומיטים. מבוקש ולא רק בגלל הנופים המדהימים בלבד… אלא בזכות רמת המתקנים האיכותית והגבוהה. מיקום מדהים, אידיאלי לכל הרמות ודרגות הקושי עבור גולשים וסנובורדים.

מאידך עבור מתחילים המסלולים אינם מרובים. ובכל זאת המסלולים חווייתיים ורומנטיים בין הררי השלג אודות לבקתות המדהימות והמיוחדות. מגוון רחב של מסעדות הרים , טיולי סקי ומגוון פעילויות ללא גולשים, מתקנים לילדים, כרטיסי רכבל מוזלים, החיסרון עומס בגולשים בעונה.

פאסו טונלה

עם הסקי-פס המגניב ביותר של אתרי הסקי. אנחנו משערים שהסיבה לכך: האתר הגבוה ביותר בהרי הדולומיטים. מסלולים מתאימים למתחילים ובינוניים. בעוד שהמתקדמים יכולים לפתח גינוני שעמום מהר מאוד.

המסלולים השחורים במיעוטם באתר זה. למשפחות זה הרבה יותר מחופשת סקי נהדרת  אודות לפארקים ולשאר הפעילויות הרבות הקיימות באתר וללא גולשים.

האתר ידוע במחיריו האטרקטיביים ומשפחות שמעדיפות לחסוך ולקבל את כל מה שחופשת סקי מציעה  יותר ממוזמנים לבחור את פאסו טונלה בחופשת הסקי הבאה או הראשונה שלהם.

בואו לבנות יחד איתי את המסלול שלכם

קיימים עוד ועוד אתרי סקי לצד עיירות ועמקי הסקי. מאידך, אלו המומלצים ביותר גם למתחילים ולמשפחות. בין אם התקציב שלכם דל או עשיר חשוב להגיע מצוידים בציוד מותאם לחופשת סקי.

הציוד

בראש ובראשונה ביגוד תרמי גם למבוגרים ובטח ובטח שלילדים. גולשים מתחילים לקראת חופשת סקי ראשונה ובתולית – לא מומלץ לרכוש ציוד סקי , אלא רק מעיל, מכנסי סקי וביגוד תרמי – כאשר את שאר הציוד ניתן להשכיר באתרי הסקי.

חשוב להקפיד על כללי הזהירות המוצהרים בשילוט וגם להוראות המדריכים באתרי הסקי, על מנת להימנע מפציעות לא נעימות.

מה גם שאין טעם להזכיר כי ביטוח נסיעות לאיטליה בחופשות סקי שונה מטיולים אחרים בחו”ל וחשוב לציין זאת לסוכנות שרכשתם בה את החופשה או באם רכשתם אונליין לסוכנות הביטוח הנבחרת.

תרבות ובילויים: ישנם מסלולים, סיורים ופעילויות חורף המוצעים בכל עיירה בה תבחרו ללון ברכס הדולומיטים למטרות סקי. חיי לילה מעולים ומגניבים, ואפילו הבירות זולות בחלק מאתרי הסקי למעט אתר הסקי של אלו של הביוקר שהזכרנו לעיל.

המלצה על טיול עם משפחה בצפון איטליה

המלצות של יעל ואורן על טיול עם משפחה בצפון איטליה

מאמר נגמר, אך שאלות נשארו?