סן מרינו

מדינה קטנטנה סן מרינו – זוהי רפובליקה הכי עתיקה באירופה. שטחה של המדינה מורכב מ-9 ערים-מבצרים שהם גם מחוזות אדמיניסטרטיביים: עיר הבירה של המדינה היא סן מרינו (Cittàdi San Marino), אקווביב ה(Acquaviva) , בורגו מג'ורה (Borgo Maggiore), קייזנובה (Chiesanuova), דומניאנו (Domagnano), פאיטנו (Faetano), פיורנטינו (Fiorentino), מונטדג'רדינו (Montegiardino) וסרבלה (Serravalle). כל מבצר נושא את האותנטיות שלו ומכל אחד מהם נפתח נוף עוצר נשימה אל הגבעות.

מה כדאי לראות:  3 מגדלים של מונטה טיטנו (Monte Titano): גואיטה (Guaita), צ'סטה (Cesta) ומונטלה (Montale). כיכר החירות של סן מרינו (Piazza della Libertà)  – זוהי הכיכר המרכזית של העיר. כמו כן אתם יכולים לעשות סיור בסן מרינו ברכבל (Funivia), אשר מקשר בין בורגו מג'ורה (Borgo Maggiore) לעיר העתיקה. נסיעה ברכבל לוקחת דקות ספורות אך בזמן הזה תוכלו להינות מנוף מרהיב אל חוף הים האדריאטי.

שופינג זהו דבר שפשות חובה לעשות בסן מרינו. אוהבי שופינג רבים מגיעים לכאן כי המחירים פה הם נמוכים משמעתית מאשר באיטליה. כאן נמצא אאוטלט ענק Dea Fashion Outlet. הכתובת: Viadegli Ascrittizi, 7 Povereta — Repubblica di San Marino. כניסה דרך  72Strada Statale.

הדרך לפדוcה (Padova) לוקחת כ-3 שעות. אתם תגיעיו לעיר בשעות בערב, לכן מומלץ לבלות את הזמן בעיר העתיקה ולאכול ארוחת ערב ב-Enotavola, אשר נמצא ב-via dell’Arco 37  או ב-Enoteca dei Tadiבכתובת via Tadi 16.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *