עיירה גארדה

כוחנו באחדותנו – ביחד ננצח

מתחילים לחזור לשגרה, עם כל הקשיים – אנו ביחד!

  1. מעדכנים שאנחנו חוזרים לפעילות מלאה, אתם מוזמנים לפנות אלינו
  2. בתקופה הקרובה אנו יוצאים במבצעים מיוחדים לכל מי שירצה להתחיל לתכנן את המסלול לאיטליה!
    בניית מסלול לאיטליה – 700 ₪, במקום 800 ₪; בניית מסלולי חורף קצרים (עד 5 ימים) – 400 ₪
  3. שינויים במסלול ללא הגבלת זמן! אנחנו מבינים שלאור המצב אין וודאות לגבי תאריכי הטיול המדויקים ולכן אם תתחילו בתהליך התכנון ותצטרכו לשנות את מועד היציאה, נתאים לכם את המסלול מחדש ללא תוספת תשלום! (גם אם תצאו עוד שנה!)

אנחנו באתר המומחים לאיטליה רוצים לאחל לכל עם ישראל בשורות טובות ושכל בנינו ובנותינו יחזירו הביתה בשלום במהרה!

לפרטים נוספים לחצו כאן

link

עיירה גארדה (Garda) היא מבין העיירות הטיפוסיות והמבוקרות ביותר של אגם גארדה, ויחד עם סירמיונה היא מהווה את יעד הלינה המבוקש ביותר באזור. המרכז ההיסטורי של גארדה – העיר העתיקה, נשמר היבט ובו תוכלו לשוטט בין סמטאות צרות ובהן חנויות תיירים.

זמן סיור משוער: 1-2 שעות

השם גארדה מגיע מהמילה הגרמנית למצודה- Warte – המתייחסת למצודה, שלה הייתה חשיבות גדולה בימי הביניים. לעיירה זו היסטוריה אנושית ארוכה, המתחילה בתקופת הברונזה וניתן לראות גם בה השפעות של רפובליקת ונציה בחלקים מסוימים בעיר העתיקה (לדוגמא בארמון הקפיטן).

פונטה די סן ויג׳יליו (Punta di San Vigilio) – זוהי רצועת חוף המפרידה בין החלק המרכזי והצפוני הצר יותר של אגם גארדה לבין החלק הדרומי השטוח יותר. רצועת חוף זו, הקרויה על שם הגשר העתיק הנמצא בה, בחלק זה שדרת ברושים ובסופה צבר מבנים, ביניהם  Villa San Vigilioמהמאה ה-16, ומסעדה. בחלק הצפוני שלה נמצא חוף הרחצה סירנה (Sirene) יפה מאוד עם מי טורקיז (Spiaggia Baia delle Sirene) ופארק פרטי בעל אותו שם (Parco Baia delle Sirene).

חניון "Parkplatz Garda"

Trattoria Al Pescatore –  כל יום בין השעות   10:00–23:00

Taverna Fregoso  – כל יום בין השעות –15:00, 18:00–2:00

תורידו מעצמכם את כל הדאגות שנוגעות לתכנון של הטיול שלכם לאיטליה - יחד עם המומחה שלנו תוכלו לבנות את המסלול המקיף והנוח ביותר, שכולל את כלל הפרטים הקטנים: קישורים ישירים ל-WAZE , חניות, חלוקה לפי ימים ומיקומים גיאוגרפיים, אטרקציות העיקריות והפחות מוכרות, מסעדות האוטנטיות. המלצות למקומות לינה מתוך מאגר של מקומות בדוקים. וכמובן קשר ישיר עם מומחה לטיולים באיטליה.   לבניית מסלול אישי לחצו כאן