המרחק הקצר בין חורף לנופש מהפנט חושים בצפון איטליה

אז למה צפון איטליה ובחורף? חוץ משפע של נופים מטריפים, תרבויות , אטרקציות מסעירות שיש לצפון איטליה להציע ובשפע יש את אתרי הסקי המדוברים בצפון איטליה. אמרתם צפון איטליה בחורף אמרתם חופשות סקי.

מתאים למשפחות, בודדים וזוגות רומנטיים.

מסלולים מוכנים לאיטליה ב87 שקלים

אתרי הסקי הם ה”אשמים” העיקריים פלוס הנופים המדהימים להתמכרותם של תיירים רבים מהעולם ומישראל לאמץ וחזק את צפון איטליה בעונת החורף.

אתרי הסקי שוכנים ברכס הרי הדולומיטים המהווים חלק מהרי האלפים שגם בהם ניתן לנפוש באתרי סקי שווים ומבוקשים אף יותר.

הקליקו כאן לבניית מסלול אישי

תוסיפו לצפון איטליה את הערים היפהפיות, העיירות הציוריות, האספרסו, המסעדות עם כוכבי מישלן למפונפנים שבינכם ולפחות עדיין קולינרי לא פחות ויין נתזים משובח.

פרט לאתרי הסקי השוכנים בעיירות מדהימות ישנם שווקים מקושטים באורות חג המולד המשרים אווירת חג ואותו ניתן לחוות רק בעונת החורף.

מדונה די קמפיליו וקורטינה ד’אמפצו עיירות ציוריות ומשובחות בכל טוב לתייר ומציעות אתרי סקי מדהימים ומתוחזקים לעונת הסקי בדולומיטים. כן, וזה קורה רק בחורף!

אזור האגמים בצפון איטליה מרשים ומאוד מבוקש על ידי התייר הישראלי והעולמי – כאשר המבוקש והפופולרי שבהם הוא: אגם גארדה, קומו ומג’ורו נחשבים לאתרי הטבע היפים באירופה ויש שיאמרו בעולם.

נו … טוב לא נאמר שזה קצת מוגזם – בכל זאת הטבע במיטבו זה ממש שם. סביב אגם גארדה יש עיירות מרשימות כמו סירמיונה, ריבה דל גארדה, מאלצ’סינה ועוד שפע האטרקציות סביב האגמים יוצא דופן מאידך, האגמים קת פחות פופולריים בעונת החורף.

ומה עם קצת עמקים בצפון איטליה?

יש ויש חלקם בחורף לא מומלץ ולעקשנים שבכם בימי שמש ובעונת הסתיו מומלץ יותר מכך. עמק אאוסטה עיר הבירה של המחוז שופע בטירות עתיקות לרגע נדמה שאבירים דוהרים לעבר תיירים…

בואו לבנות יחד איתי את המסלול שלכם

אמרנו טבע ועוד טבע שוצף ובועט בכל פינה בצפון איטליה. מאידך, לא נזניח את הערים הבולטות בצפון ונזכיר לכם ששווה לבקר גם באזור האורבאני וכן גם קצת לבזבז בשופינג אופנתי במיוחד במילאנו בירת האופנה או בונציה בבוטיקים היקרים.

כאמור, בכל מקום ובייחוד בערים שפע המסעדות בניחוחות ליגווני, רביולי והפסטה לא יניחו לכם… והטורטה דה לה נונה עוגה סופר מקומית וטעימה שאין לתאר במילים. תנסו, זה קצת משמין אבל למי אכפת …

ובאשר לטורינו, וורונה העתיקה והיפה שזימנה לנו את סיפור האהבה הגדול של כל הזמנים: רומיאו ויוליה. צפון איטליה בחורף יכולה להנעים ולחמם לכם ת’חופשה מאידך, ישנם אטרקציות באגמים שסגורים לעונה בשל מזג האוויר הקר.

מסלולים מוכנים לאיטליה ב87 שקלים

האם כדאי לצאת לחופשה בצפון איטליה בעונת החורף?

בוודאי שכדאי – תמיד לצאת לחופשה גם לצפונה של איטליה וליהנות מהמון כפי שציינו לעיל ובייחוד על נופש בחורף זו בחירה תמיד זולה לעומת בחירת חופשה בעונה הלוהטת ולא פחות מהנה פרט לשכשוך באגם או בריכה כמעט שהכל מוצע ובשפע.

מאמר נגמר, אך שאלות נשארו?