רימיני

אנו מציעים לכם להתארח באחת הטירות אגריטורסטיות, הנמצאות במרחק של חצי שעה נסיעה ממרכז רימיני. להעביר את הבוקר והערב לצד הנוף של ארכיטקטורת מתקופת ימי הביניים והרים ציוריים של אמיליה רומנה – זוהי חוויה בלתי נשכחת.

להלן מספר טירות שמצאנו בשבילכם:

Palazzo Viviani – Via Roma, 38, Montegridolfo

– tel: (+39) 0541 855350 – info@palazzoviviani.com – http://www.palazzoviviani.com/ita

 

CASTELLO MARCOSANTI – via Ripa Bianca 441 – Poggio Torriana (POGGIO BERNI)

tel. (+039)0541.629522  http://castellomarcosanti.it

Armeria dell Albana – via Castello di Montebello, Montebello di Torriana, tel.: (+39)

0541675436

מה כדאי לראות ברימיני: קתדרלת מלטסטה (Tampio Malatestiano) – זוהי אחת האטרקציות המרכזיות בעיר, שהוקמה במאה ה-15. ללא ספק, מדובר באחת בניינים המדהימים בסגנון גוטי, בו נמצא יצירתו של ג'וטו – "צליבה".

כנסייה של סן ג'ובאני המטיף (Chiesa San Giovanni Evangelista), אשר נוסדה בשנת 1247 – זהו עוד אתר היסטורי מפורסם בו נשמרו תמשחים מבית ספר לאומנות של רומיני ממאה ה-14.

קשת של קיסר אוגוסטוס ((Arco di Augusto)) – הקשת הרומאית העתיקה באיטליה, היא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר. לפי העדויות היא הוקמה בשנת 27 לפני הספירה (לאחר סיום בנייה של הכביש המחבר בין רומא לחוף הים האדריאטי – Via Flaminia).

גשר טיבריוס (Il Ponte di Tiberio) – הוא יצירה נפלאה נוספת, כאשר לא הגותים ולא הגרמנים לא הצליחו להרוס אותה. כיום, הגשר פתוח לא רק להולכי רגל אלא גם לתחבורה. אגדות רבות סובבות את הגשר הזה, כמו כל אתר היסטורי עתיק אחר. הגשר פעם היה נקרא Ponte del Diavolo. העניין הוא שבגשר יש שתי טביעות דומות של פרסות.

אמפיתאטרון (Arena) נוסד במאה ה-2 לפנה"ס. במקורות היסטוריים רשום כי בגודל האמפיתיאטרון הזה דומה לקולוסיאום הרומית. כאן התקיימו קרבות של גלדיאטורים, וכ-11 אלף צופים היו יכולים לצפות בקרבות אלו.

כיכר קבור (Piazza Cavour) נחשבת למרכז פוליטי ואדמיניסטרטיבי של העיר. כמו כן במרכז עומד םסל של פאולו החמישי (Paolo V) ומזרקת מים דלה פיניה (la Fontana della Pigna).

כיכר ע"ש שלושה קדושים מעונים (Piazza Tre Martiri) נחשב למרכז מסחרי של רימיני. בתקופת ימי הביניים כאן בכיכר עמדו שלוש כנסיות שלא שרדו עד ימינו ומכאן שמו של הכיכר.

מנוחה בחוף וארוחת ערב באחת מהמסעדות זוהי דרך נהדרת לסיים את היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *