נמל תעופה בונציה "מרקו פולו"

ליד וונציה ישנם שני שדות התעופה הבינלאומיים. הראשון נקרא מרקו פולו. הוא ממוקם במרחק של כ-13 ק"מ מהעיר ואליו ניתן להגיע באמצעות שייט או באוטובוס.

נמל תעופה הבינלאומי מרקו פולו נמצא בעיירה בשם טסרה ונחשב לאחד הגדולים באיטליה. ממנו ניתן להגיע כמעט לכל יעד בעולם. נמל תעופה זה כל הזמן גדל ומשתפר, לכן עלולות להיות בעיות מסוימות הקשורות לבניית מעליות חיצוניות ומדרגות נעות.

טרמינל של שדה תעופה נמצא בבניין אחד ומחולק ל-3 קומות. בקומה ראשונה נמצא אולם לנוסעים נכנסים. בקומה שניה נפרסו אולם המראות ועמדות קבלה. בקומה שלישית נמצאים משרדי הנהלה וחברות תעופה.

כיצד להגיע משדה התעופה לונציה?

קיימות 2 אפשרויות הגעה מהטרמינל לונציה:

האפשרות המהירה ביותר – זוהי ואפורטו. במקרה כזה אין צורך בהחלפות. לאחר יציאה משדה תעופה תפנו שמאלה ותלכו לפי שלטים, שכתוב עליהם vaporetto, עד לרציף Darsena (כ-7 דקות הליכה).

ואפורטו עושה מספר עצירות בעיר: סן מרקו, ריאלטו, פונדמנטה נובה, גשר לה גוליה, לידו, לכן תוכלו להגיע למלון שלכם ללא כל בעיה.

זמני הנסיעה: פונדמנה נובה (38 דקות), סן מרקו (שעה ו-12 דקות), ריאלטו (57 דקות), לה גוליה (42 דקות).

הכרטיס עולה בין 15 ל-27 יורו. מחיר משתנה בהתאם ליעד הסופי.

אוטובוס הוא כלי תחבורה זול יותר, אבל במקרה כזה בתוך עיר תצטרכו לעבור לואפרטו. אוטובוס יביא אותכם עד לכיכר רומא (PiazzaleRoma). עלות הכרטיס היא 8 יורו. בצד השני של פיאצלה רומא נמצאת תחנת ואפורטו, שם תוכלו לתפוס סירה, במידה והמלון שלכם נמצא רחוק מהכיכר. עלות הכרטיס לואפורטו בתוך העיר היא 7.50 יורו. את הכרטיסים ניתן לקנות בקופות, אשר נמצאות על הרציפים. שאטלים יוצאים ישירות משדהתעופה. תחפשו אוטובוסים שעליהם רשום:

Aeroporto – piazzale Roma (linea 5 and ATVO AIR EXPRESS buses

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *