מבצעים בלעדיים להשכרת רכב באיטליה

"השכרת רכב באיטליה" – תחום הכי מורכב בתהליך תכנון חופשה לאיטליה. בכל אתרים/ פורומים/ קבוצות תמצאו הכי הרבה שאלות ותלונות דווקא בנושא זה. ברשת קיים מבחר עצום של אתרים המציעים שירותי השכרת רכב באיטליה וכולם מבטיחים את השירות ברמה הכי גבוה שיש, אך עדיין הכי הרבה תלונות ובעיות במהלך טיול לאיטליה, קשורות לנושא של השכרת רכב.

“המומחים לאיטליה” שפועל החל משנת 2008, הינו האתר הכי גדול בתחום התיירות לאיטליה בעברית. בזכות הניסיון הרב שלנו לתיירות באיטליה אנחנו יודעים כמה נושא השכרת רכב הוא קריטי ולכן השגנו עבורכם 4 אופציות מיוחדות להשכרת רכב באיטליה במחירים בלעדיים. מהחברות הכי אמינות בתחום השכרת רכבים. 

  • הזמנה דרך סוכן אישי – שירות VIP ללא תוספת תשלום – לפרטים נוספים לחצו כאן. שירות בלעדי לאתר שלנו, שלא נמצא בשום אתר או קבוצה אחרת!
למימוש ההטבה דרך סוכן אישי לחצו כאן
  •  10% הנחה דרך “אוטו – יורופ” אתר הגדול בישראל להשוואת מחירים – הנחה תקפה רק להזמנות דרך הקישור –
    https://www.autoeurope.co.il/?afl=hamumchim
למימוש ההטבה אוטו יורופ לחצו כאן
  • 10% הנחה דרך חברת "אוטו שי "תמיד מבחר גדול של רכבים ומחירים מפתיעים, הנחה תקפה רק להזמנות דרך הקישור – https://www.auto-shay.co.il
למימוש ההטבה אוטו-שי לחצו כאן למימוש ההטבה סיקסט לחצו כאן

חשוב לשים לב – הנחות מיוחדות תקפות רק בהזמנה ישירה דרך קישורים המצורפים!

האם חייבים לשריין רכב מראש וכמה זמן לפני הטיול כדאי להזמין רכב?

החל מ2020 שוק השכרת רכב השתנה 180 מעלות. אם לפני “קורונה” אנשים היו פשוט נוחתים ביעד הנבחר, ניגשים לדלפק ומקבלים רכב. נכון להיום זה תסריט לא מציאותי (לפחות לא באיטליה). במהלך 2022 היו לא מעט מצבים, כאשר גם הזמנה של רכב מספר שבועות לפני הטיול לא היית אפשרית. ב2023 חייבים להזמין רכב מראש, אחרת קיים סיכוי טוב שפשוט לא תצליחו למצוא רכב או שתצטרכו לשלם פי כמה. ובמקרה של רכבים גדולים ומיוחדים – המלצה שלי – להתחיל דווקא מהזמנת רכב, עוד לפני טיסות ופרטים אחרים!