דירות במילאנו

אספנו כאן מבחר דירות להשכרה המומלצות במילאנו. דירות אשר נבחרו בין עשרות דירות נופש לפי פרמטרים רבים כמו: מיקום, המלצות הגולשים, מחיר.

הקליקו כאן לבניית מסלול אישי

החל מ85 יורו ללילה
6
כמות אורחים
2
חדרי שינה
ראשית, תקשורת עם לורה, המארחת, שהייתה כל כך נחמדה ומאוד מועילה. הדירה הייתה כל כך נחמדה, הכל חדש, מאובזר באופן מלא, היא לחלוטין נקייה המיקום של הדירה הוא מושלם:  מרכז העיר לא רחוק,הלכנו לשם כמה פעמים, וניתן לראות כל כך הרבה בדרך. זה היה מדהים. אז, כן, אהבנו הכל.
לבדוק זמינות ומחיר מדויק
החל מ110 יורו ללילה
4
כמות אורחים
1
חדרי שינה
המארח היה מועיל ומקצועי מן המגע הראשון ובמהלך הביקור שלנו. הדירה הייתה נקייה, מוצגת להפליא, מאובטחת (בחצר מגודרת) ונגישה בקלות ממרכז העיר. הליכה קלה למסעדות ולברים מיקום נהדר כל כך. נהניתי מאוד מהשהייה שלנו ובכל פעם שאני נוסע למילאנו אני מחכה להישאר בדירה.
לבדוק זמינות ומחיר מדויק
החל מ80 יורו ללילה
5
כמות אורחים
2
חדרי שינה
היה ממש כיף לנו בדירה. היא הייתה מרווחת יחסית, ונקייה מאוד. חדר שינה גדול וטוב המיטה נוחה מאוד הדירה מאובזרת. המארח היה ממש נחמד ומועיל הוא עזר לנו בהכל. המיקום היה סבבה. והיה לנו ממש כיף שם. חוויה כיפית בלתי נשכחת. אני ממליץ מאוד ללכת לשם מקום מדהים.
לבדוק זמינות ומחיר מדויק
החל מ70 יורו ללילה
4
כמות אורחים
1
חדרי שינה
היה לנו ממש כיף בדירה הדירה מאובזרת ומרוהטת. הכל נקי האמבטייה והשירותים. החדר שינה גדול יחסית ומרווח. שווה ללכת לשם. קיבלו אותנו בסבר פנים יפות. עזרו לנו שם. היה לנו ממש כיף שם אני נהניתי חוויה כיפית מאוד. ממליץ מאוד להגיע לשם.
לבדוק זמינות ומחיר מדויק
החל מ100 יורו ללילה
5
כמות אורחים
2
חדרי שינה
היה לנו ממש כיף שם הדירה מאובזרת ומרוהטת. קיבלו אותנו בסבר פנים יפות. עזרו לנו בהכל. המיקום טוב יחסית הנוף יפה. החדרים גדולים והמיטות נוחות מאוד השירותים מאוד נקיים. היה לנו מאוד כיף שם נהנינו מאוד חוויה כיפית ובלתי נשכחת מומלץ מאוד להגיע לשם.
לבדוק זמינות ומחיר מדויק
המלצה על טיול בצפון איטליה עם ילדים קטנים

המלצה של דנה מרעננה על טיול בצפון איטליה עם ילדים קטנים, מאי 2017