השכרת רכב באיטליה-השוואת מחירים

כוחנו באחדותנו – ביחד ננצח

מתחילים לחזור לשגרה, עם כל הקשיים – אנו ביחד!

  1. מעדכנים שאנחנו חוזרים לפעילות מלאה, אתם מוזמנים לפנות אלינו
  2. בתקופה הקרובה אנו יוצאים במבצעים מיוחדים לכל מי שירצה להתחיל לתכנן את המסלול לאיטליה!
    בניית מסלול לאיטליה – 700 ₪, במקום 800 ₪; בניית מסלולים קצרים (עד 5 ימים) – 500 ₪
  3. שינויים במסלול ללא הגבלת זמן! אנחנו מבינים שלאור המצב אין וודאות לגבי תאריכי הטיול המדויקים ולכן אם תתחילו בתהליך התכנון ותצטרכו לשנות את מועד היציאה, נתאים לכם את המסלול מחדש ללא תוספת תשלום! (גם אם תצאו עוד שנה!)

אנחנו באתר המומחים לאיטליה רוצים לאחל לכל עם ישראל בשורות טובות ושכל בנינו ובנותינו יחזירו הביתה בשלום במהרה!

לפרטים נוספים לחצו כאן

link

כשטסים לאיטליה, העצה האשונה שלנו היא להשכיר רכב. השכרת רכב באיטליה תיתן לכם לחוות צורה נוספת שיש למדינה היפה הזו להציע, היא תיתן לכם את האפשרות לגלות כפרים ועיירות מיוחדים  כאלה שתהיו כנראה התיירים היחידים ברחובותיהן, רכב באיטליה ייתן לכם להיות אדונים לעצמכם ולקבוע את קצב הטיול אותו תרצו לטייל .

בבואכם להשכיר רכב אתם תראו שיש מגוון רחב של אפשרויות וסוכנויות, אז קודם כל חשוב להגיד, שאתם מטיילים באיטליה עם הרכב חשוב שיהיה לכם עם מי לדבר בכל רגע, מכיוון שמדובר בחוויה שיכולה לעלות הרבה שאלות  לעיתים גם באמצע הדרך אז חשוב שיהיה לכם על מי לסמוך שיהיה שם בשבילכם  לאורך כל הזמן ולכן ההמלצה שלנו היא  לשריין רכב רק דרך סוכנות ישראלית.

השכרת רכב באיטליה השוואת מחירים

חשוב מאד שזו תהיה סוכנות  גדולה ומוכרת  עם עדיפות לחברות בינלאומיות או חברות בת של חברות בינלאומיות כאלה  שאתם יודעים שאפשר לסמוך עליהם ויש עליהם המלצות.

העצה השנייה שלנו היא לערוך השוואת מחירים , אל תמהרו לקחת את האופציה הראשונה שקופצת, חשוב שתבדקו טוב מה האלטרנטיבות הקיימות, יכול להיות שככה תגיעו לאופציה יותר עדיפה כזו שהאיכות טובה והמחיר עוד יותר.

והמלצה האחרונה שלנו ולא פחות חשובה  תכינו את עצמכם לטיול עם רכב באיטליה למדו מעט על כבישי איטליה, דרכים, כבישי אגרה, תרבות וכללי הנהיגה ועוד, עצה זו חשובה מאוד ותוכל לחסוך לכם חוויה שלילית  ואולי גם כמה שקלים.

“המומחים לאיטליה” שפועל החל משנת 2008, הינו האתר הכי גדול בתחום התיירות לאיטליה בעברית. בזכות הניסיון הרב שלנו לתיירות באיטליה אנחנו יודעים כמה נושא השכרת רכב הוא קריטי ולכן השגנו עבורכם3  אופציות מיוחדות להשכרת רכב באיטליה במחירים בלעדיים. מהחברות הכי אמינות בתחום השכרת רכבים. 

  • הזמנה דרך סוכן אישי – שירות VIP ללא תוספת תשלום – לפרטים נוספים לחצו כאן. שירות בלעדי לאתר שלנו, שלא נמצא בשום אתר או קבוצה אחרת!
למימוש ההטבה דרך סוכן אישי לחצו כאן למימוש ההטבה סיקסט לחצו כאן
  •  10% הנחה דרך “אוטו – יורופ” אתר הגדול בישראל להשוואת מחירים – הנחה תקפה רק להזמנות דרך הקישור –
    https://www.autoeurope.co.il/?afl=hamumchim
למימוש ההטבה אוטו יורופ לחצו כאן
  • 12% הנחה דרך חברת "אוטו שי "תמיד מבחר גדול של רכבים ומחירים מפתיעים, הנחה תקפה רק להזמנות דרך הקישור – https://www.auto-shay.co.il

למימוש ההטבה אוטו-שי לחצו כאן
חשוב לשים לב – הנחות מיוחדות תקפות רק בהזמנה ישירה דרך קישורים המצורפים!

האופציה הראשונה- הזמנה דרך סוכן אישי היא בצם שיוף פעולה שלנו עם סוכנות בוטיק, המתמחה בהשכרת רכב באיטליה, בהנהלת דוד. מדובר בסוכנות ותיקה, הפועלת בשוק כ15 שנה, המתמחה בעיקר בהשכרת רכב לאיטליה. דוד בעצמו היה מספר פעמים באיטליה, מכיר איטליה ונושא השכרת רכב באיטליה ברמה מצוינת.  הוא גם מכיר טוב מאד נושא של "עקיצות" של תיירים ע"י חברות איטלקיות, לכן הוא תמיד עובד רק עם חברות המובילות בשוק, ללא פשרות!

מאחלים לכם טיול מהנה!

buon viaggio